GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 5304043

nr 530 4043

Urna

1800-tal, höjd: 33 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 juni 2008
kl 17:54:37

11/6 03:06:11 1      200 kr
16/6 13:22:24 2      Vinnande bud